Oczyszczanie Wodorowe AquaMetiq Hydraprime

Metoda ta polega na przenikaniu wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację

Podstawowe

1 zabieg 150zł

Oczyszczanie + Pielęgnacja

1 zabieg 190zł

Oczyszczanie + Infuzja Tlenowa

1 zabieg 250zł

Oczyszczanie + Kwasy + Pielęgnacja

1 zabieg 300 zł

Oczyszczanie wodorowe to wieloetapowa procedura, która ma na celu oczyszczenie i odmłodzenie twarzy z wykorzystaniem dobroczynnego wodoru. Świetnie sprawdzi się dla skór trądzikowych jak i skór dojrzałych, w każdym wieku, dla kobiet i mężczyzn.


Proponujemy 2 zabiegi oczyszczania wodorowego

Zabieg podstawowy Hydra Prime

Faza 1: Oczyszczenie za pomocą wody osmotycznej. Jest to faza gdzie działamy wodorem, dokładnie oczyszczamy skórę oraz neutralizujemy nadmiar wolnych rodników.

Faza 2: Aquametiq Hydra Lotion – wzmacniamy efekty oczyszczenia. Do tej fazy używamy aktywnych koncentratów zabiegowych dobranych odpowiednio do skóry i potrzeb. 

Do wyboru mamy:

  • Aquametiq Hydra – Płyn nawilżający i oczyszczający
  • Acid – Kwasowy płyn oczyszczający z zawartością mieszanki kwasów: glikolowego, migdałowego, szikimowego, lactobionowego
  • Aquametiq Lumino – Płyn rozświetlający- wygładzający 

Faza 3: Thermal Jadeit Energy. Po nałożeniu aktywnej maski kremowej wykonujemy masaż specjalną głowicą z naturalnym kamieniem jadeitu. Energia kamienia stymuluje kolagen i elastynę głębszych warstw skóry, powodując szybsza regenerację po zabiegu. Kamień rozgrzewa się do 55 stopni.

Faza 4: Na koniec nakładamy odpowiedni krem.


Zabieg rozszerzony Hydra Prime

Faza1: Oczyszczanie przy pomocą wody osmotycznej. Jest to faza gdzie działamy wodorem, dokładnie oczyszczamy skórę oraz neutralizujemy nadmiar wolnych rodników. 

Faza2: Aquametiq Hydra Lotion – Wzmacniamy efekty oczyszczania. Do tej fazy zabiegu używamy aktywnych koncentratów zabiegowych dobranych odpowiednio do skóry i jej potrzeb.

Do wyboru mamy:

  • Aquametiq Hydra – Płyn nawilżający i oczyszczający
  • Acid – Kwasowy płyn oczyszczający z zawartością mieszanki kwasów: glikolowego, migdałowego, szikimowego, lactobionowego
  • Aquametiq Lumino – Płyn rozświetlający- wygładzający 

Faza 3: Spray gun – Podczas tego zabiegu rozpylamy na skórę jedną z ampułek Dermie Boost, odpowiednio dobraną do potrzeb skóry. Acne H, Boto Pax, Illumino PP.

Faza 4: Mikroprądy Hydra Prime,  czyli micro electricity lub bio leading, które dobieramy w zależności od potrzeb skóry. Mikroprądy to mikro prądy jonowe pozwalające na wprowadzanie aktywnych składników oraz masek kremowych do głębokich warstw skóry. Równocześnie stymulują szybszą produkcję kolagenu i elastyny.

Faza 5: Thermal Jadeit Energy. Po nałożeniu aktywnej maski wykonujemy masaż specjalną głowicą z naturalnym kamieniem jadeitu. Energia kamienia stymuluje kolagen i elastynę  głębokich warstw skóry oraz jej szybszą regenerację. Kamień rozgrzewa się do temperatury 55 stopni.

Faza 6: Na koniec nakładamy odpowiedni dla skóry krem. 


Oczyszczanie wodorowe to doskonały zabieg wyjściowy do innych zabiegów 


WskazaniaPrzeciwwskazania
Skóra zanieczyszczona, trądzikowaCiąża, laktacja
Skóra odwodniona, zmęczonaZmiany skórne, aktywny trądzik
Skóra z przebarwieniamiAktywna opryszczka
Skóra suchaMetalowe części w ciele np. rozrusznik,
implanty
Skóra szaraZaburzenia neurologiczne, nowotwory, cukrzyca