Manicure

Manicure Klasyczny

50zł

Manicure Hybryda

75zł

Manicure Japoński

70zł

Manicure Klasyczny

To podstawowy typ manicure. Jest wizytówka każdej kobiety, podobnie jak zadbana cera i włosy.

Nasz salon poleca kilka rożnych zabiegów manicure. Oprócz opiłowania, skrócenia paznokci i pomalowania paznokci lakierem nasza stylistka paznokci doradzi jak na codzień dbać o paznokcie, jakie preparaty stosować do regeneracji zniszczonych paznokci i dłoni.

Manicure klasyczny koncentruje się na estetycznym wyglądzie paznokci i dłoni.

Etapy
Dezynfekcja dłoni
Opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu. Kształt powinien być odpowiednio dobrany do kształtu płytki, nie zawsze trendy wezmą górę
Wycinanie skórek. W naszym salonie stylistka albo odpycha skórki kopytkiem lub za pomocą frezarki i frezu do opracowywania skórek. Następnie usuwa resztki skórek cążkami
Odpuszczenie płytki 
Położenie bazy chroniącej paznokcie
Położenie lakieru
Utwardzacz
Nakremowanie dłoni kremem pielęgnacyjnym 
W tym momencie musimy uzbroić się cierpliwość, bo lakier położony na paznokcie musi wyschnąć. Czas wyschnięcia ok. 10-15 min

Jak dbamy o swoje dłonie i paznokcie?

Musimy przede wszystkim pamiętać, aby zakładać rękawice do prac domowych. Nie zapominać o codziennym nakładaniu kremu na dłonie. Również o paznokcie możemy zadbać, wmasowując krem w paznokcie. Raz na tydzień proponujemy stosowanie peelingów do dłoni oraz masek nakładanych przed snem. W nocy taka maska będzie otulała naszą skórę i regenerowała po trudach całego dnia.


W naszym gabinecie proponujemy manicure francuski oraz japoński

Manicure japoński inaczej zwany P. Shine

Polega na nacieraniu płytki odpowiednimi preparatami, które bogate są w witaminy, pyłek pszczeli, keratynę oraz krzemionkę z morza japońskiego. Składniki te odżywiają , wzmacniają płytkę. Dodatkowo ruchy ścierające preparaty w płytkę wpływają na mikrokrążenie płytki. 

Polecamy dla paznokci:

Łamliwych

Kruszących się

Rozdwajających 

Ile trwa manicure japoński?

To zabieg krótki. Trwa około 30-40 min.

Jak często można wykonywać manicure japoński?

Zabieg można powtarzać po 3 tygodniach. Połysk utrzymuje się ok 7 dni, a działania odżywcze około 2 tygodnie. 

Uwaga !!! Paznokci nie malujemy przez około 2 tygodnie.

Czy wiesz, że?

Manicure japoński można wykonywać u kobiet w ciąży. Natomiast nie stosujemy go po zdjęciu żeli lub hybryd. Ruchy podcierania spowodowałyby większe zmęczenie i ścieńczenie i tak słabej już płytki.


Manicure Hybryda

Zabieg wygląda podobnie jak w przypadku manicure klasycznego. Różni się tym, ze paznokieć nie jest malowany lakierem zwykłym tylko lakierem hybrydowym, który utwardzany jest w lampie LED. 

Lakier hybrydowy jest trwały do 2-3 tygodni, świetnie utwardza płytkę naturalnego paznokcia. Umiejętnie wykonywany zabieg przez stylistkę nie niszczy paznokci.