Depilacja Pastą Cukrową

Wąsik

25zł

Broda

30zł

Policzki

40zł

Przedramię

50zł

Uda

80zł

Łydki

80zł

Całe nogi

140zł

Bikini brazylijskie

95zł

Bikini do linii bielizny

50zł

Półbikinii

70zł

Plecy

250zł

Klatka piersiowa

180zł

Pasta cukrowa ma swoje źródło na Bliskim Wschodzie, od wieków stosowana przez Arabki, u nas też zyskuje coraz większą rzeszę zwolenniczek.

Jest to specjalna masa naturalna. W składzie znajdziemy cukier, sok cytrynowy, wodę


Zalety pasty cukrowej :

Pasta nie przyklejana jest do skóry, jedynie otacza włoski, dlatego nie drażni naskórka.  Nie ma mowy o poparzeniu czy podrażnieniu. Resztki pasty zmywa się ciepłą wodą, świetnie usuwa nawet najkrótsze włoski. Depilując regularnie można pozbyć się prawie całkowicie owłosienia.

Jak wykonujemy zabieg?

Przed zabiegiem depilacji robimy wywiad z klientką  o przeciwwskazaniach.

Następnie oczyszczamy skórę specjalnym preparatem, odtłuszczamy specjalnym pudrem. Gotową, odmierzoną kulkę pasty cukrowej rozciągamy na skórze i specjalnym ruchem odrywamy plaster pasty od skóry. Ten sam plaster wykorzystujemy do następnej partii skóry.

Pamiętaj! Nie należy wykonywać peelingu przed zabiegiem. Pasta cukrowa jest bardzo mocnym i wystarczającym peelingiem dla skóry.


Depilacja pastą cukrową ma duże plusy

Przede wszystkim jest to zabieg bardzo higieniczny. Do tego bardzo szybki i precyzyjny, gdyż usuwa naprawdę krótkie włoski. Bezpieczny bo nie ma podrażnień jak w przypadku depilacją woskiem, nie powoduje wrastania włosków i nie poparzy skóry bo temperatura pasty to 36-37 stopni .

Pasta świetnie sprawdza się w usuwaniu owłosienia, w okolicach bikini i pach jest bardzo precyzyjna.

Przeciwwskazania
Stany zapalne skóry
Otwarte rany, otarcia