Manicure

Manicure Klasyczny

50zł

Manicure Hybryda

75zł

Manicure Japoński

70zł

Manicure Klasyczny

To podstawowy typ manicure. Jest wizytówka każdej kobiety, podobnie jak zadbana cera i włosy.

Nasz salon poleca kilka rożnych zabiegów manicure. Oprócz opiłowania, skrócenia paznokci i pomalowania paznokci lakierem nasza stylistka paznokci doradzi jak na codzień dbać o paznokcie, jakie preparaty stosować do regeneracji zniszczonych paznokci i dłoni.

Manicure klasyczny koncentruje się na estetycznym wyglądzie paznokci i dłoni.

Etapy
Dezynfekcja dłoni
Opiłowanie i nadanie odpowiedniego kształtu. Kształt powinien być odpowiednio dobrany do kształtu płytki, nie zawsze trendy wezmą górę
Wycinanie skórek. W naszym salonie stylistka albo odpycha skórki kopytkiem lub za pomocą frezarki i frezu do opracowywania skórek. Następnie usuwa resztki skórek cążkami
Odpuszczenie płytki 
Położenie bazy chroniącej paznokcie
Położenie lakieru
Utwardzacz
Nakremowanie dłoni kremem pielęgnacyjnym 
W tym momencie musimy uzbroić się cierpliwość, bo lakier położony na paznokcie musi wyschnąć. Czas wyschnięcia ok. 10-15 min

Jak dbamy o swoje dłonie i paznokcie?

Musimy przede wszystkim pamiętać, aby zakładać rękawice do prac domowych. Nie zapominać o codziennym nakładaniu kremu na dłonie. Również o paznokcie możemy zadbać, wmasowując krem w paznokcie. Raz na tydzień proponujemy stosowanie peelingów do dłoni oraz masek nakładanych przed snem. W nocy taka maska będzie otulała naszą skórę i regenerowała po trudach całego dnia.


W naszym gabinecie proponujemy manicure francuski oraz japoński

Manicure japoński inaczej zwany P. Shine

Polega na nacieraniu płytki odpowiednimi preparatami, które bogate są w witaminy, pyłek pszczeli, keratynę oraz krzemionkę z morza japońskiego. Składniki te odżywiają , wzmacniają płytkę. Dodatkowo ruchy ścierające preparaty w płytkę wpływają na mikrokrążenie płytki. 

Polecamy dla paznokci:

Łamliwych

Kruszących się

Rozdwajających 

Ile trwa manicure japoński?

To zabieg krótki. Trwa około 30-40 min.

Jak często można wykonywać manicure japoński?

Zabieg można powtarzać po 3 tygodniach. Połysk utrzymuje się ok 7 dni, a działania odżywcze około 2 tygodnie. 

Uwaga !!! Paznokci nie malujemy przez około 2 tygodnie.

Czy wiesz, że?

Manicure japoński można wykonywać u kobiet w ciąży. Natomiast nie stosujemy go po zdjęciu żeli lub hybryd. Ruchy podcierania spowodowałyby większe zmęczenie i ścieńczenie i tak słabej już płytki.


Manicure Hybryda

Zabieg wygląda podobnie jak w przypadku manicure klasycznego. Różni się tym, ze paznokieć nie jest malowany lakierem zwykłym tylko lakierem hybrydowym, który utwardzany jest w lampie LED. 

Lakier hybrydowy jest trwały do 2-3 tygodni, świetnie utwardza płytkę naturalnego paznokcia. Umiejętnie wykonywany zabieg przez stylistkę nie niszczy paznokci. 

Przedłużanie Paznokci Żelem na Formie

Przedłużanie Paznokci Żelem na Formie

130zł

Zabieg polega na podłożeniu specjalnej formy pod paznokieć, nałożeniu na nią żelu na odpowiednią długość. Następnie taki żel utwardzany jest w lampie LED. Stylistka następnie formuje paznokieć o kształcie, który preferuje klientka. Po wypiłowaniu masy i uzyskaniu kształtu na całej powierzchni, stylistka maluje paznokcie odpowiednim kolorem żelu lub hybrydy. 

Żel na Naturalnej Płytce

Żel na naturalnej płytce

95zł

Często zdarza się, że nasze klientki nie mogą mieć długich paznokci, a już na pewno paznokci przedłużanych. Borykają się z łamliwością i kruchością paznokci, lakier ciągle złuszcza się, 

Mamy na to sposób

Otóż możemy zaproponować zabieg nakładania żelu na naturalna płytkę. 

Żel taki ma za zadanie chronić paznokieć przed czynnikami niszczącymi płytkę paznokcia. Swietnie trzyma się na takim żelu lakier, lub stylistka może od razu wykonać French Manicure. 

Nasze dłonie będą znów wyglądały na zadbane.