O nas

Babilon Studio to miejsce , w którym kompleksowo dbamy o dobre samopoczucie naszych Klientek, o ich skórę, piękny wygląd oraz relaks po codziennych trudach dnia.

Agnieszka Pesta – Właścicielka

Znajdziecie tu profesjonalny zespół specjalistów, który dba o komfort i najwyższy poziom świadczonych usług. Dlatego też regularnie uczestniczymy w najwyższej klasy szkoleniach, śledzimy i wdrażamy Nowości kosmetologiczne, zapewniające bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. 

Oferta salonu jest bardzo szeroka i różnorodna. Polecamy zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, zabiegi lecznicze, zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stop, zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej. 

Jednak specjalnością naszego gabinetu jest tzw. kosmetyka biała. 

Nowoczesna kobieta jest zabiegana, zapracowana, zestresowana, dlatego w naszym gabinecie może na chwile zatrzymać się , zrelaksować , odetchnąć i zregenerować siły. 

Aby odpowiadać na wiele potrzeb naszych wymagających klientek wspieramy kosmetykę tradycyjną najnowszymi osiągnięciami technologii Hi-Tech. 

Zajmujemy się rownież kosmetyką kolorową, upiększającą. Wykonujemy makijaż okazjonalny, wieczorowy, prowadzimy lekcje makijażu indywidualnego. Rownież wykonujemy zabiegi przedłużania i zagęszczania rzęs, zabiegi henny pudrowej z geometrią brwi i inne zabiegi dotyczące oprawy oka.

Zapraszamy!